מפגשים

הזמנה לשירות ותרגול בריטריט 10 ימים בהנחייתי ובהנחיית יהל אביגור:

1-10 ביוני

מימיו של הבודהה ועד היום, האפשרות ללמוד את הדרך ולתרגל אותה נתמכה והושתתה על דאנה – שירות ונתינה. הלימוד יקר הערך של הדהמה ניתן ונמסר מתוך שותפות והדדיות. יש יופי רב בכך שאנחנו מנסות באופנים שונים לשמר את ערך הדאנה ככל שמתאפשר לנו בעולם שאינו מושתת ברובו על נתינה הדדית.
הריטריטים שמוצעים בעין דור מושתתים ברובם על שירות של מתרגלות.ים אחרות.ים. השירות בריטריטים מאפשר לנו: מנהלי.ות הריטריט, צוות המטבח והמורות.ים, לתת את מתנת הדהרמה לאחרות.ים בדאנה ולאפשר את המשך הנעת גלגל הדהמה.

בזכות השירות שלנו בריטריטים, קבוצה גדולה של א.נשים, זוכים וזוכות לקבל את מתנת הדהרמה כפי שאנחנו קיבלנו, בתוך מרחב של נדיבות. נתינה כזו מרחיבה את ליבנו ואת ליבן.ם של היושבות.ים בריטריט, מעמיקה את התרגול שלנו ומחברת אותנו מתוך השותפות לעשות טוב ולאפשר לתודעה וללב להשתחרר.  

מהחוויה שלי בשנים הראשונות של תובנה, בתחילת הדרך שלי, ההתלהבות מהשירות בריטריטים היתה גדולה. מתרגלות.ים חשו קריאה לאפשר את הדהרמה לאחרות ולתמוך בקיום הריטריטים. רוב הקליאנה-מיטה שלי לאורך שנות התרגול הם מאותם ריטרטים בהם שירתתי. בשבילי השירות בצוות היה תמיד מלא בשמחת האיפשור של הדרך המשחררת הזו.

בין ה 1-10 ביוני, אלמד יחד עם יהל אביגור ובסיועה של שחר מתן ריטריט 10 ימים שבו נתרגל יחד מטא, ויפסנא וריקות. חסר לנו עדיין צוות לשירות בריטריט כדי שהוא יתאפשר.

זו הזמנה לאיפשור הדהרמה, לשירות (דאנה), לתרגול של ויתור, של רוחב לב (מטא), של מודיטה – שמחה בשמחת הזולת, של יציבות ושל איכויות רבות שתומכות בהרחבת הלב ושחרור התודעה.

ממש אין צורך לדעת לבשל, אלא רק לבוא בלב פתוח לאפשר את התרגול לאחרות.ים.

להרשמה לריטריט שירות

.

kvra*

*

שבת תרגול ב 25 ביוני
בין השעות 10:00-17:00

במקום קסום בכפר מונאש ליד נתניה  

מוזמנות.ים לשבת של תרגול בדממה. נתרגל בישיבה, עמידה והליכה.

במהלך היום יהיה תרגול מונחה ושקט, הנחיות, שיחה על הדהמה וזמן לשיתוף ושיחה.

 

היום מתאים למי שמתרגל.ת שנתיים לפחות וישבה לפחות סופ"ש אחד בשתיקה

 לכל הפרטים כאן

.

 *

ריטריטים נוספים בהנחייתי במהלך 2022

1-10 ביוני ריטריט 10 ימים בהנחייתי ובהנחיית יהל אביגור.

29 ביוני-2 ביולי ריטריט סופ"ש ארוך במזר אחיות מציון בעין כרם. להרשמה לעדכון כאשר ההרשמה תפתח כאן.

19-23 ביולי ריטריט לימוד ותרגול בהנחייתי ובהנחיית לילה קימחי בעין דור.

.

בברכת חיי חופש, שמחה, בטחון ובריאות לכל היצורים החיים באשר הן.ם,

קרן

 

 .